پرده چیست ؟

برای آشنایی با انواع پرده بکارت، ابتدا باید با ساختار و تعریف کلی آن آشنایی یابید. ساختار پرده زبرا از جنس تور و پارچه است که به صورت راه راه یکی در میان پارچه و تور با ظرافت بافته شده است. ساختار مشبک پرده اورسی ما را به یاد فضاهای اصیل ایرانی قدیم میاندازد. برای انتخاب پرده در خانه اولین چیزی که باید مدنظر قرار بگیرد، هدف ما از آویختن پرده است. بسته به افراد مختلف یک یا دو سانتی متر بعد از ورودی واژن پرده بکارت قرار دارد. این پرده ی شیک به صورت پتینه و قاب های داماس طراحی شده و برای پرده پذیرایی و پرده اتاق خواب و دکوراسیونی به سبک مدرن و کلاسیک مناسب است و 6 رنگ بسیار زیبا دارد. این پردهها یکی از رایجترین انواع مدل پرده و به سادگی آویزان میشوند. معمولا چیزی بین ۱۵ تا ۲۰ سانتیمتر بالاتر از قاب پنجره یک مکان معمولی برای نصب شدن پردهها به حساب میآید. در صورت امکان، پردهها را دو یا چندلایه نصب کنیم تا در تابستان از ورود گرما و در زمستان از خروج آن جلوگیری شود.

برای اندازهگیری عرض پردهها نیز آنها توصیه میکنند چیزی حدود ۱۰ تا ۲۰ سانتیمتر از هر دو طرف اضافه کنید و سپس کل آن را دو یا سه برابر کنید تا اندازه واقعی پردههای مورد نیاز خود را بدست آورید. پرده بکارت از هر نوعی که باشد با دخول دچار پارگی میشود.که در معاینه قابل تشخیص است. با این حال، لازم است بدانید، مواردی نظیر استفاده از تامپون و خود ارضایی با اجسام خارجی هم ممکن است موجب پارگی پرده بکارت شود. پرده آشپزخانه فلوردیس یا سلطنتی فرانسوی یکی از پر مخاطبترین نوع این پردهها است. بهتر است قبل از رفتن به پردهفروشی تصمیم بگیرید که میخواهید پردهها را چقدر بالاتر از پنجره نصب کنید و آیا میخواهید آنها را روی زمین بریزید یا نه؟ اما میتوانید با نصب انواع مدل پرده خیلی بالاتر از قاب پنجره، اتاق را بلندتر و با شکوهتر جلوه دهید. این نوع پردهها یکی دیگر از انواع مدل پرده هستند که بسیار رایج بوده و نصب آسانی دارند. اما شاید همیشه این سوال را در ذهن داریم که رنگ روشن مناسب تر است یا تیره ؟

استفاده از پرده مدل شید رول، برای پنجره هایی که رو به داخل باز می شوند بسیار مناسب است. برای تشخیص نوع پرده حتما باید به ماما یا پزشک زنان مراجعه کرد و از دستکاری کردن آن پرهیز نمود. در اغلب موارد، خودارضایی با وارد کردن برخی اجسام خارجی به داخل واژن همراه است. پرده بکارت باقیمانده یک غشای جدا کننده واژن از دستگاه تناسلی خارجی است، که نقش خاصی ندارد. برای مثال در صورتی که پرده فقط نقش زیبایی دارد، می توان از مدل های نازک تر استفاده کرد اما در صورتی که هدف از خرید پرده جلوگیری از ورود نور یا حفظ حریم بخشی از خانه است، باید مدل های ضخیم تری را انتخاب کرد. اما یک پرده زمانی هر دو نقش (زیبایی محیط داخلی و حفظ حریم خصوصی خانه) خود را به خوبی ایفا میکند که به درستی انتخاب شده باشد. ارتفاع هر قواره از پرده پانچ در مدل ساده حداکثر 280 سانتی متر، و در مدل چاپی (طرحدار) حداکثر 300 سانتی متر است. پرده بکارت حلقوی همان طور که از نام آن پیدا است، اطراف دهانه مهبل را به صورت حلقهای پوشش میدهد. باید بدانید که قرار است، پردهای بخرید که خودتان با دست یا ماشین لباسشویی امکان شستوشو آن را دارید یا قرار است به خشکشویی مراجعه کنید.

در حالی که پنجره های منحنی شکل ظاهری دلپذیر دارند، انتخاب پرده برای آن ها چالش برانگیز است. این افراد، به شکل مادرزاد، فاقد پرده بکارت هستند. تنوع بالا جزو مشخصات بارز این پرده زیبا است. اما استفاده از انواع پرده شید های رومن در دکوراسیون کلاسیک نیز بسیار زیبا و چشمگیر است. از همه مهمتر اینکه به راحتی رنگ، نقش و بافت را وارد دکوراسیون پذیرایی میکنند. هنگامی که برای پردهها اندازهگیری میکنید، بهتر است ابتدا از اندازهی بالای پنجره تا کف مطمئن شوید، سپس فاصله بالاتر از پنجره را به آن اضافه نمایید. این نوع پردهها دارای پلیسههای کوچکی هستند (چیزی بین دو تا پنج پلیسه فشرده در یک گروهبندی) که به طور مساوی در بالای پرده قرار دارند. پرده بکارت مسدود، یک بافت گوشتی فاقد هر گونه سوراخی است که دهانه مهبل را به طور کامل مسدود میکند.و در اندک افراد وجود دارد و این گونه افراد نیاز دارند تا جراحی شوند تا پریود شوند یا بتوانند رابطه داشته باشند. شکل ظاهری و ویژگیهای کلی هر یک از اندامهای بدن، از فردی به فرد دیگر متفاوت است. به طرز مناسبی همگون و هم شکل جلوه داد.

دیدگاهتان را بنویسید