چگونه پرده مناسب منزلمان را انتخاب کنیم؟

به عنوان مثال حدود ۴ سال پیش پارچه ای برای پرده پذیرایی بسیار محبوب شده بود که زمینه ای به نام “جام” داشت. اگر این رنگ نیز شدیدتر مورد استفاده قرار بگیرد باعث ایجاد حس تکرار شده و دلزدگی را در پی خواهد داشت پس همواره سعی کنید تا خانه را با اضافه و ترکیب کردن رنگهای مناسب در تعادل نگه بدارید. پرده پذیرایی اصل و اورجینال و با کیفیت در اکثر موارد در طول سال های استفاده از اون تفاوتش رو رو با پرده پذیرایی تقلبی و با کیفیت پایین نشون میده و غالب اوقات تفاوت جوری نیست که با یک نگاه به اون پی ببرید. این رو بدونیم تعریف ما از “بهترین پرده پذیرایی“ مرتب تغییر میکنه ، چون مرتب مدل های پرده پذیرایی تغییر می کنن و مدل های جدید و شیک تر به بازار میان، پس مهمترین نکته برای انتخاب بهترین پرده پذیرایی ، به روز بودن اطلاعات ما در مورد در مورد مدل های جدید پرده پذیراییه. در واقع این خانه و سلیقه شماست که نوع پرده را تعیین می کند پس تا می توانید در انتخاب نوع پرده دقت کافی را به خرج دهید.

ما در این راهنمای خرید پرده دکوراتیو فاکتور های یک پرده دکوراتیو با کیفیت و مناسب را برای شما عزیزان شرح داده ایم و در انتها نیز 20 نوع از بهترین پرده های دکوراتیو را معرفی کرده ایم، شما نیز می توانید از این راهنمای خرید پرده دکوراتیو که توسط تیم هلورین جمع آوری شده است، استفاده کنید و بهترین خرید را تجربه کنید، پس با ما همراه باشید. اگر تصمیم گرفتید که به ترکیب پردهتان دکور هم اضافه کنید، به این موضوع مهم توجه داشته باشید که هر دو پارچه حریر و ضخیم را طرحدار انتخاب نکنید چراکه فضا را شلوغ میکند. در دو عکس زیر نمونه ای از این ترکیب ها در پرده پذیرایی رو می تونید ببینید. از این رو مجموعه هلورین برای شما راهنمای خرید این محصولات را برایتان آماده کرده است، پس شما می توانید پست های راهنمای خرید لوستر، راهنمای خرید آینه دکوراتیو، راهنمای خرید تابلو دکوراتیو، راهنمای خرید گلدان تزیینی و راهنمای خرید ساعت دیواری را مطالعه نمایید و بهترین ها را برای خانه یتان انتخاب کنید. به طور کلی زیبایی هر خانه ای به عواملی بسیار مرتبط است، تابلو های دکوراتیو، پرده ها، لوستر ها و… یکی از اساسی ترین اقدامات برای زیبا سازی دکوراسیون داخلی خانه انتخاب پرده دکوراتیو مناسب و با کیفیت است، بسیاری از خانه ها با وجود اینکه وسایل داخلی بسیار زیبا و گران قیمتی دارد اما دکوراسیون داخلی آن ها چندان چنگی بر دل نمی زنند و علت آن هم انتخاب نا مناسب پرده می باشد.

پرده بکارت از موضوعات سوال برانگیزی است که همچنان، نظر بسیاری از افراد را به خود جلب میکند. قطعا به دلیل تبلیغات کارخانه های بافت پارچه پرده ای و ارائه مدل های جدید پرده ، مدل پرده پذیرایی ۲۰۱۸ با مدل پرده پذیرایی ۲۰۱۹ متفاوته و پرده پذیرایی شما ممکنه بعد از دو ، سه سال قدیمی به نظر بیاد. و یا ترکیبی از هر دو؟ با انتخاب یکی از انواع مدل پرده که متناسب با سبک زندگی شما و همچنین نیازهای خاص یک اتاق یا پنجره باشد، می توانید دکوراسیون خود را واقعا تقویت کنید. که می توانید از انواع آسترهای موجود که از بیرون دید ندارند استفاده کنید. مدل پرده های کلاسیک با پارچه های فاخرتر و پر نقش تر دوخته می شود و معمولا از ابزار های براق در آن بیشتر استفاده می شود.درواقع کاربرد اصلی این نوع پرده ها در فضا های سرسراها ، فضای نشیمن و اتاق های بزرگ است و حتما برای استفاده از این پرده ها باید کل فضای خانه شما به سبک کلاسیک باشد. اگر دوست دارید که نور طبیعی به داخل اتاق بتابد و روشنای ایجاد کند حتما باید نوع پرده مناسب را انتخاب کنید، مثلا اگر پرده ضخیم باشد قطعا مانع عبور روشنای آفتاب خواهد بود.

همانطور که گفتیم، پرده علاوه بر پوشاندن پنجره، از ورود نور خوشید به داخل اتاق و خانه جلوگیری می کند، پس حتما باید پرده های بادوام و مقاوم در برابر نور آفتاب را انتخاب نماید، اما سوال اینجاست چه پارچه های مقاومت بیشتری در برابر نورآفتاب دارند؟ یک پرده دکوراتیو مناسب علاو بر اینکه باید جنس پرده آن مناسب باشد باید طرح و شکل بسیار متنوعی راهم داشته باشد تا با هر خانه و هر سلیقه ای سازگار باشد، در انتها 20 پرده دکوراتیو بسیار با کیفیت و مناسب هر سلیقه ای را برای شما خریداران عزیر آماده کرده ایم. در مطلب ۲۵ مدل دستگاه آبمیوه گیری برتر، ارزان و باکیفیت هم اطلاعات کاملی درباره خرید دستگاه آبمیوه گیری برای شما آماده کرده ایم. همان طور که گفتیم در این مطلب مدلهای جدید پرده پذیرایی ۲۰۲۱ – ۱۴۰۰ برای دکوراسیون داخلی منزل را برایتان آماده کردیم. در مدل پرده زبرا ترکیبی به طور همزمان از چند مدل مختلف پرده زبرا استفاده می شود؛ مانند مدل های ساده و پلیسه، ساده و طرح دار. تیغهای که در نصب پرده کرکره استفاده می شود، از جنس آلومینیوم است. شبکههایی که در پشت پنجرهها نصب میشود، از اتلاف انرژی جلوگیری میکند و اورسی نامیده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید