چگونه پرده مناسب منزلمان را انتخاب کنیم؟

بهطور مثال میتوانید با استفاده از ابزار دقیق اندازهگیری مشخص کنید که میخواهید پرده شما چه مقدار فاصله با کف اتاق داشته باشد یا این که عرض آن چقدر باشد. پرده های آشپزخانه نیز نباید تا پایین پنجرهبرسد زیرا معمولا مقدار زیادی چربی را به خود جذب می کند. برای تراس و آشپزخانه و یا اتاق خواب، در صورتی که مایل به آویزان کردن پرده هستید، پرده را به صورت درز از وسط نصب کنید. پرده آشپزخانه را سبک و لایت انتخاب کنید. برای اینکه خاطرههای به یاد ماندنی از این فضا در ذهنها بماند نیاز است تا محیط کدهایی را به عنوان علامت در مغز ثبت و ضبط نماید تا بتوان در زمانهای دیگر آنها را یادآوری کرد. این کار باعث افزودن نرمی و لطافت به محیط بوده و آشپزخانه را دراماتیک خواهد کرد. پرده شید تصویری اما این عیب را مرتفع نموده است و با استفاده از مکانیزم جمع شوندگی خود باعث میگردد تا در طول روز پرده نازکتر به گونه ایی جمع میشود تا همپوشانی لازم با پرده ضخیمتر اتفاق افتاده و نور کافی به درون خانه راه یابد. تیم حرفهای خیاط و نصاب پرده در پین ورک همواره در تلاش است که خدمات شما به بهترین شکل ممکن صورت گیرد، به همین منظور از نیروهای ماهر و آموزشدیده برای این کاراستفاده می­کند.

زیر ۱۵ دقیقه، یک خیاط و نصاب متخصص از سمت مشاوران پین ورک معرفی می­گردد. در هر نقطه از تهران، شمال، جنوب، شرق یا غرب اگر به خیاط یا نصاب پرده نیاز داشتید، پین ورک با بهرهگیری از باسابقهترین افراد خود در تهران آماده ارسال و ارائه خدمت به شماست. بنابراین خیاط و نصاب در پین ورک قابل اعتماد و حرفه­ای هستند و توسط پین ورک، صلاحیت­شان تأیید شده است. سهولت در نصب و شستشو آسان، از مزیتهای پرده پانچی است، به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. اختصاص قیمت مقرون به صرفه و شفاف به تمامی خدمات از دیگر ویژگی­های پین ورک است که با ارائه فاکتور نیز از هر گونه شک و شبهه جلوگیری می­کند. اما به طور کلی، هزینه دوخت پرده ساده از متری ۸۵۰۰ تومان به بالا خواهد بود که هزینه نصب نیز به آن اضافه خواهد شد. پاسخ این است که اتاق آن را نمی خواهد یا به آن نیاز دارد. ایجاد وزن و حس لوکس بودن آشپزخانه از ثمرات نصب این نوع پردهها در فضای آشپزخانه خواهد بود. در این مطلب از مجله مبل و دکوراسیون توکامگ نکاتی کاربردی را در رابطه با پرده آشپزخانه بیان خواهیم کرد. پین ورک، یک مرکز تخصصی در زمینه دوخت و نصب پرده است، پس توجه داشته باشید که استفاده از نیروهای خدماتی مزایای بیشتری نسبت به انجام این کار توسط شخص شما دارد.

اما برای انتخاب پرده آشپزخانه ، پذیرایی و .. تنها نباید به زیبایی آن دقت کرد. نصب این کار چندان سخت نیست، تنها موردی که باید در هنگام نصب توجه کرد، نصب صحیح هر کدام از پره­های پرده است. تنها کافیست چند دقیقه زمان بگذارید تا کارشناسان در اسرع وقت به منزل شما اعزام شوند. برخی از پرده ها از جنس پلی استر ساخته می شوند که به صورت همزمان عایق نور و صدا هستند و می توانند در گرم یا سرد نگه داشتن اتاق نیز موثر باشند. درز میانی موجب می­شود شما استفاده بیشتری از نور در طول روز داشته باشید. با وجود شباهتی که میان این دو پرده است، کرکره چوبی در تنظیم نور مورد نیاز و مطلوب بسیار کارا تر است. هرچند توجه به جنس و رنگ پارچه از نکات بسیار مهم هنگام خرید پرده است اما به یاد داشته باشید حکم کلی برای انتخاب آن وجود ندارد. این وضعیت طبیعی است، چرا که همواره تصور از پنجره وجود پردههای پر نقش و نگار یا ساده را خبر میداده که با ورود کوچکترین نسیمی شروع به رقصیدن و خودنمایی میکردهاند. استفاده از پرده هایی که درون قاب پنجره قرار می گیرند برای فضاهای کوچک بسیار کارامد است زیرا این پرده ها حالت آویزان نداشته و به صورت کرکره ای باز و بسته می شوند.

پین ورک متعهدترین شرکت آنلاین خدمات در محل است و تمامی امور خدماتی که در طول روز ممکن است به آن احتیاج پیدا کنید را در بهترین کیفیت موجود و با قیمت­های مناسب ارائه میکند. عدهای پارچه کتان را برای دوخت پرده پذیرایی مناسب نمیدانند و خب این موضوع کاملا سلیقهای است. با توجه به افزایش جمعیت و متاسفانه کاهش فضای سبز، بیشتر افراد جامعه سعی بر این دارند تا با طبیعت بیشتر در ارتباط باشند. درست هم میگویند چون این رنگها به سادگی با انواع دکوراسیون و رنگهای محیط قابل هماهنگ کردن هستند و دیرتر هم کمرنگ میشوند. مهم­ترین قدم در اتصال چوب پرده، این است که حتماً در ابتدای خط سقف نصب شود. تیغهای که در نصب پرده کرکره استفاده می شود، از جنس آلومینیوم است. با یک پایه مخصوص به دیوار متصل می شود. معمولاً برای پرده پذیرایی نسبت به سایر قسمت­ها سخت­تر است ولی قابل انجام است، به شرطی که قبلاً هم این کار را انجام داده باشید. این پرده سفید با حاشیه پایین گل های جذاب قرمز و بنفش و طوسی انتخاب بسیار ساده و شیکی برای خانه یا محل کار است.

دیدگاهتان را بنویسید