چگونه پرده مناسب منزلمان را انتخاب کنیم؟

بایستی بگوییم به علت بافت فیبری پرده بکارت پس از پاره شدن امکان ترمیم و بازسازی آن وجود ندارد زیرا خونرسانی در این ناحیه بسیار کم خواهد بود. امروزه قرص ها و کپسول های وجود دارد که در داخل واژن قرار داده می شود و با اولین رابطه جنسی و حین فشار پاره شده و ماده قرمزی شبیه خون خارج می گردد که برخی از افراد به عنوان جایگزین پرده بکارت از آن استفاده می کنند. استفاده از توالت فرنگی به مدت یک هفته برای اجتناب از ایجاد فشار لازم ضروری است. پرده بکارت بافتی است که در ورودی واژن وجود دارد و با توجه به نوع پرده بکارت میزان پارگی و خونریزی متفاوت است و نوع پرده را می توان با معاینه متوجه شد. گاها با توجه به نوع پرده احتمال دارد که فرد احساس نماید که پرده ندارد در صورتی که چنین چیزی نیست و نوع پرده، میزان آسیب دیدگی با معاینه قابل تشخیص خواهد بود و معمولا افرادی که نوع پرده بکارت آن ها ارتجاعی است احتمال دارد احساس نمایند که پرده ندارند در صورتی که این یک تصور نادرست است.

پرده­های ضخیم باعث می­شود که یک اتاق کوچک حتی کوچکتر به نظر برسد. لوازم جانبی پرده که برای جمع کردن پرده ها مورد استفاده قرار می گیرند، اغلب باعث می شوند که تغییر زیادی در ظاهر پرده ایجاد شود. در نهایت بگوییم، مراقب باشید تا هیچ وسیله ای حتی بسیار کوچک به واژن وارد نشود، زیرا ورود اجسام کوچک به واژن ممکن است فرد متوجه آسیب دیدگی نشود ولی این آسیب دیدگی با معاینه تشخیص داده می شود و حتی در مواردی به تدریج آسیب های جزئی می تواند سبب بروز آسیب های شدید به پرده شود و حتی می تواند سبب شود تا پرده را به حالت ارتجاعی درآورد و هیچ خونریزی و مقاومتی در ورودی واژن وجود نداشته باشد. اما در مواقعی که ترمیم به نادرستی انجام شده باشد و به جای ترمیم پرده بکارت ورودی واژن دوخته شود این نوع ترمیم ها کاملا واضح خواهد بود. به هر حال زمانی که پرده بکارت ترمیم می شود، حس تنگی و آن مقاومت را برای فرد ایجاد می نماید ولی این نوع کسپول ها تنها سبب ایجاد خونریزی از واژن می شود. لذا خودارضایی بسته به اینکه در کدام ناحیه صورت بگیرد می تواند سبب آسیب دیدگی پرده بکارت شود.

در صورتی که ابعاد پرده به شما اجازه حمل توسط خودتان را نمی دهد یا به هر دلیلی شرایط حمل و انتقال آن به محل مورد نظر را ندارید باید هزینه حمل را به صورت جداگانه بپردازید. همچنین هر دو طرف پرده رومن از زیبایی خاصی برخوردار است و بهمین دلیل موجب می شود تا از نمای بیرون خانه نیز دارای نظم و زیبایی باشد.در نتیجه خرید پرده پذیرایی رومن یکی از انتخابهای پر طرفدار علاقه مندان به پرده های فانتزی میباشد. البته موتور و تسمه پرده برقی دارای عمر بالایی میباشد و جنس تسمه ها به راحتی و در مدت کوتاه از بین نمی رود. یکی از سوالات شایع این است که پس از پارگی امکان ترمیم خود به خود پرده بکارت بدون هیچ گونه فشاری وجود دارد؟ تکنیک های مختلفی برای ترمیم پرده بکارت وجود دارد که با توجه به نوع پارگی تکنیک مورد نیاز آن انتخاب و انجام می گردد و آنچه بسیار حائز اهمیت است که تکنیکی مورد استفاده قرار گیرد تا پس از ترمیم بیمار مشکلی نداشته باشد، زیرا تنها تنگ کردن مدنظر نخواهد بود و آنچه اهمیت دارد این است که بیمار دچار مشکلاتی نظیر دیسپارونی (آمیزش جنسی دردناک) نگردد.

همچنین گاهی دیده شده است که به جای ترمیم آسیب بیشتری به پرده بکارت وارد شده است که در مراحل اولیه به نظر می رسد پرده بکارت ترمیم و دوخته شده است اما پس از مدتی آن بافت باز می شود و یک نمای فوق العاده نازیبا با اسکار دردناک و یک واژن گشاد شده برای فرد ایجاد می کند، لذا توصیه می شود جهت ترمیم به افراد متخصص مراجعه نمایید. پرده بکارت یک بافت فیبری است که با دو لایه مخاط پوشیده می شود. در نهایت بگوییم، حدود یک تا دو ماه طول خواهد کشید تا بخیه ها جذب شود و جوش خوردن در این ناحیه به صوت کامل صورت گیرد. سرانجام، دولتهای دموکراتیک در هر دو سوی اقیانوس اطلس، سیاستهای گستردهی اقتصادی، مالی، دیپلماتیک و امنیتی را انتخاب کردهاند که نشاندهنده جسارت در هدف و همبستگی تازهای است. آستر زدن برای پرده یک راهکار مفید برای حفظ دوام رویه های پرده از پوسیدگی است و تمامی جنس پارچه ها را می توان آسترکشی کرد. در خرید الحاقات پرده نظیر میل پرده حلقه و گیره دقت کنید و سعی کنید میل پردهها را کمی بزرگتر از پنجره خریداری کنید رنگ و جنس این الحاقات باید با رنگ و جنس پرده همخوانی و تناسب داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید