چگونه پرده مناسب منزلمان را انتخاب کنیم؟

تشخیص پارگی پرده بکارت توسط خود شخصص امکان پذیر نیست و حتما باید توسط پزشک متخصص زنان و زایمان معاینه انجام شود و گواهی سلامت یا عدم سلامت پرده بکارت به شخص داده شود. باقی ماندن اثرات جراحی، به ویژگیهای فیزیکی فرد و مهارت جراح و متخصص زنان و زایمان بستگی دارد. جنس پارچهها نیز در باقی ماندن بوی بر روی آن تأثیر مستقیم دارد. پرده در گذشته فقط برای محفوظ ماندن افراد خانه از گرما، سرما و حفظ حریم خصوصی آنها بوده است. بهتر است در انتخاب رنگ پرده هم تا حد زیادی به نقش فضا دقت کنیم، اما به طور کلی میتوان گفت استفاده از رنگهای تیره برای خانههای کوچک باعث دلگیر شدن فضا میشود. پردهپذیرایی: به طور کلی پذیرایی هر خانه جزو اصلی ترین مکان ها در خانه محسوب می شود. به ویژه اگر پرده شما در قسمت بالایی هود و یثا در کنار هود آشپزخانه نصب شده باشد، حتما باید پرده را بافاصله از قسمت انتهایی پنجره نصب کنید.

ظاهر نسبتا ساده این پرده ها، برای دکورهای مدرن و کلاسیک بسیار مناسب است.پرده های حریر را می توان به عنوان لایه ثانویه و مکمل با پارچه های ضخیم تر به کار برد. این پرده هازان زمینه سفید با داشتن گل های صورتی خوشگل و رنگ های ترکیبی دیگر می تواند زیبایی مکان شما بسیار بیشتر جلوه دهد. خیر این آزمایش اجباری نیست اما بسته به سنت و فرهنگ خانواده ها ممکنه در برخی خودشون اجبار کنند و گواهی بگیرند. خرید پرده پذیرایی از گروه ویستا پرده بسیار آسان و در دسترس است . در کشورهای آسیای شرقی معمولاً سالنهای پرده خور بخصوص پردههای بلندی که هم اندازه ارتفاع اتاق باشد محبوبیت بیشتری دارند اما مدلهای بسیار دیگری نیز وجود دارند میتوانیم از بین آنها انتخاب پرده دلخواهمان را انجام دهیم. تنوع وجود این نوع از پردهها باعث میشود تا در این زیمنه بسیار غنی عمل کرده و دست مخاطب برای گزینش نوع مورد دلخواه خود باز باز باشد. پردههای شفاف، نیمه شفاف و ضخیم وجود دارد که با انتخاب هر یک از آنها میتوانید عایق و پوشش مناسبی برای حریم داخل منزل خود انتخاب کنید.البته پردههای شفاف از یک لایه آستری نیز برخوردارند که بایستی آن را پشت پرده شفاف نصبکرده و در زمان نیاز حریم منزل خود را بپوشانید.

برای اینکه هزینهی پردههای اتاق خواب زیاد نشود، میتوانیم از زیرپرده استفاده کنیم و پشت پرده اصلی یک پارچهی ضخیم ساده نصب کنیم. پرده هایی که برای اتاق های مختلف منزل انتخاب می شوند باید با یکدیگر متفاوت باشند به عنوان مثال پرده پذیرایی بهتر است مجلل و شیک باشد و از پرده های ساده و معمولی می توانید برای پرده اتاق خواب و پرده آشپزخانه استفاده نمایید. در ابتدای این عنوان لازم به ذکر است که ترمیم واقعی که غیرقابل تشخیص نباشد تقریبا غیر ممکن است. این مساله در محصولهای طرح دار زیباتر خواهد بود. البته توجه به این نکته هم خالی از لطف نیست که این بلندی پرده آشپزخانه عواقب و دردسرهایی را نیز دارد که در بالا به آنها اشاره شده است. با این حال در کنار خصوصیات مثبت، خصوصیات منفی هر کالا نیز بیان میشود. گاهی تمایل داریم که برای در یا پنجرهای قدی پرده نصب کنیم، علاوه بر این گاهی انتخاب پرده به صورتی است که برای جدا کردن دو بخش خانه از هم استفاده میکنیم که اینجاست که این پردهها کاربرد خود را نشان میدهند.

زیر سقف پنجره: در این مدل از پرده باید طول پرده تا ۱۵ سانتیمتر زیر سقف پنجره ادامه داشته باشد. با افتخار اعلام میکنیم با داشتن کادری حرفه ای و مجرب در انجام انواع پروژه های بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی ، بازسازی ویلا ، طراحی و نوسازی تاسیسات، روشویی، روشویی سنگی، روشویی کابینتی، طراحی و اجرای کابینت، فروش انواع پرده، پرده زبرا، پرده پذیرایی، پرده اتاق خواب فروش و اجرای انواع سقف کاذب پروژه های مسکونی اداری و تجاری در خدمت شما کارفرمایان گرامی هستیم و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که میتوانید با آسودگی خاطر نیازهای خود را به مجموعه معماری سبک مدرن بسپارید و ما آن را با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان انجام خواهیم داد. اگر میخواهید سقف خانهتان بلندتر به نظر برسد، چوب پرده را هر قدر که میتوانید بالا ببرید. میله این پردهها را کمی بالاتر از پنجره نصب میکنیم و از پایین هم کمی بلندتر در نظر میگیریم که در شکل نیز مشخص است. بهتر است پردهها را طوری بدوزیم که قابلیت جابهجایی داشته باشند تا در صورت نیاز به نور بیشتر بتوانیم آنها را جمع کنیم. عکسهای واقعی و دستکاری نشده از پردهها این امکان را فراهم میکند که شما مشتریان گرامی هنگام بررسی پردهها دقیقاً بدانید چه چیزی و با چه کیفیتی خریداری میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید