50 مدل پرده جدید [ شیک ترین مدل 1400] + قیمت

نوع متداول چوب پرده در ایران که گیره درون ریل قرار گرفته و به سقف و ودیوار نصب می شود. علاوه بر این، ویکی دکو دارای تیمی متعهد از کارشناسان و طراحان دکوراسیون داخلی است که هم میتوانید قبل از خرید پرده روی مشاورهی ایشان حساب کنید و هم برای پشتیبانیهای پس از فروش، از قبیل ارسال فوری، آموزش و نصب انواع پرده. اگر با دیده شدن، داخل اتاق مشکلی ندارید از پارچه حریر نازک استفاده کنید ولی اگر روی این موضوع حساس هستید، میتوانید از پارچههای حریر روشن استفاده کنید. مدل رومن سبک جدیدی از پرده است. پردهها از هر دو جنبهی زیبایی و کارآیی خود دارای چندین مدل متفاوت اند که هر مدل نیز دهها طرح و رنگ مختلف دارند. پرده های ساده هیچ گاه از مد نمی افتند و همیشه فضا را با شکوه نشان می دهند. زیرا این مدل ها نه تنها قدیمی نمی شوند، بلکه هم در حین سادگی، زیبا و شک هستند. این مدل از تور و پارچه ساخته شده است. جنس پارچهی این مدل پردهها میتواند از حریر، مخمل یا حتی پارچههای جدیدتر پردهای، همچون هازان (کتان) باشد. علاوه بر نکاتی مانند اندازه پرده، جنس آن و موارد دیگر که در این مقاله به آنها اشاره کردیم، هر پرده ای مناسب مکان خاصی است؛ به عنوان مثال، اگر به دنبال پرده ای ساده هستید، تور، حریر، شید و زبرا انتخاب مناسبی هستند و چنانچه به دنبال پرده اتاق خواب و آشپزخانه هستید، پرده زبرا، شید، کرکره چوبی و لورداپه عالی هستند.

اگر وسایل در اتاق ساده هستند و اتاق بزرگ و کم وسیله است انتخاب پرده طرح دار می تواند فضا را گرم تر کند و جلوه ی خاصی به آن ببخشد. همیشه سعی کنید در انتخاب وسایل های منزل، از مدل های ساده پیروی کنید. پرده قبلا فقط به عنوان وسیله ای برای حفظ تعادل دمای اتاق و جلوگیری از ورود نور به داخل فضا استفاده میشد، اما حالا یکی از مهم ترین اکسسوری های منزل میباشد، به طوری که برای طراحی دکور داخلی باید انتخاب مدل پرده مناسب را جزء اولویت ها قرار داد. به عنوان مثال تصور کنید که وارد یک منزل بسیار لوکس و مدرن شده اید. در پرده های مدرن پذیرایی علاوه بر زیبایی، کارایی آنها برای تنظیم نور ورودی، راحتی در باز و بسته شدن و جلوگیری از دید مزاحم بیرونی بسیار بهتر شده است. انتخاب و خرید پرده از آنچه شما تصور می کنید سخت تر است چون شما علاوه بر جنس پارچه پرده، طرح و رنگ آن باید به متراژ خانه، فضای خانه ( پذیرایی، اتاق خواب یا آشپزخانه)، نوع دکوراسیون خانه ( سنتی یا مدرن)، رنگ وسایل خانه، نورگیر بودن یا نبودن فضا، فصل و غیره توجه کنید.

به طور مثال در یک اتاق که حجم وسایل زیاد است و دیوار ها رنگی هستند، انتخاب یک پارچه ساده می تواند از شلوغ به نظر رسیدن اتاق جلوگیری کند . قابلیت شست و شوی پرده؛ یکی از مهمترین ویژگیهای بهترین پرده برای پذیرایی، امکان شست و شو و راحتیِ این کار است. بنابراین، لازم است هنگام انتخاب و خرید پردههای مناسب پذیرایی، از طرفی زیبایی و آبرومندی پرده و کل دکور از منظر مهمان در نظر گرفته شود و از سویی، نشاط و آرامش لازم برای فضای نشیمن خانواده. در حالیکه سایت فروشگاه ویکی دکو ضمن معرفی و نمایش عکس انواع پرده پذیرایی، شرایط مشاوره و خرید پرده پذیرایی را از طریق تلفنی و خرید اینترنتی برای شما مهیا کرده است. چه بسا پردههایی بسیار ارزانقیمت خریداری کنید که به مراتب کاراتر و زیباتر از پردههای دیگر با چند برابر قیمت! برخی تنها پردههای لاکچری و بسیار گران قیمت و با تزئینات زیاد، مانند پردههای سلطنتی را برای پذیرایی مناسب میدانند. بنابراین این پارچه پرده ای می تواند انتخاب مناسبی برای پرده پذیرایی باشد. نکات مهمی در انتخاب نوع چوب پرده ها دخیل اند که رعایت آن ها باعث می شود که تمام جزئیات پرده تان با هم هماهنگ شود.

در تمام خانههای ایرانی، پرده جایگاه ویژهای دارد و برای انتخاب و خرید پرده باید زمان زیادی صرف شود تا بتوانید خریدی مطمئن داشته باشید. برای اینکه بتوانید خریدی خوب داشته باشید، باید به رنگ، جنس، طرح، اندازه و سبم پرده دقت کنید. با اینکه هیچ محدودتی در استفاده از پرده رومن وجود ندارد اما این مدل بیشتر برای اتاق خواب و آشپزخانه به کار میرود. سلیقه و حال و هوایی که میخواهید در پذیرایی خود حاکم کنید؛ سلیقه و روحیات شما برای داشتن یک پذیرایی زیبا کافیست. قیمت انواع پرده بر حسب متر مربع در سایت ثبت میشود. در مقاله زیباترین مدل های پرده آشپزخانه، به طور مفصل درباره مدل ها و تاثیر رنگ بر روی پرده آشپزخانه صحبت کرده ایم. اصولا پرده رنگ روشن اتاق را دلبازتر و بزرگتر نشان میدهد و پرده با رنگ تیره باعث می شود تا اتاق دنج تر به نظر آید. اندازهی فضای اتاق، اندازه پنجرهها و همچنین میزان نور ورودی؛ به طور کلی، پردههای رنگ روشن با نور ورودی بیشتر میتوانند فضاهای کوچک را بزرگتر جلوه دهند و برعکس.

دیدگاهتان را بنویسید